Przechodź spokojnie  przez hałas i pośpiech.
Blog > Komentarze do wpisu
Kraków, part III

Tym razem dzień z wycieczki na Wawel. Trafiliśmy na remonty, ale na szczęście nie przeszkodziło to w planach, jedynie idok zaśmiecali. Nawet się nei spodziewałam, że aż tak mi się Wawel spodoba. Pozycja obowiązkowa przy każdym kolejnym wypadzie do Krakowa.

Wycieczka oczywiście rozpoczęta wraz z obowiązkowym atrybutem - szczególnie, kiedy trzeba stać w olbrzymiej kolejce po bilety słysząc dookoła wyłącznie język niemiecki. Trzeba jakoś to przeżyć.

Jest cudowne. Wygląda jak wejście do tajemniczego ogrodu. Za drzwiami jest pewnie huśtawka, a dookoła mnóstwo róż.

Jestem pełna podziwu jak mojemu mężczyźnie udało się zrobić zdjęcie na tle zielonej połaci bez remontów w tle. Milimetr w górę a widać by było prześne niebieskie barierki.

Jedno z moich ulubionych. Mój zdolny mężczyzna!

Ha! Nadeszła chwila na gwóźdź. Oto stworzony praktycznei przez przypadek komiks :D

Dla tych, którzy jeszcz nie wiedzą - gołębie szaleją na punkcie ryżu. Nie za jakimiś okruszkami chleba czy specjalną karmą. Rzucić im ryż, a wejdą Ci na głowę. Dosłownie.

sukienka - Atmosphere, second-hand
apaszka - stoisko nad morzem
płaszcz - second-hand
torebka - decobazaar
buty - CCC

Jutro, w poniedziałek, o godzinie 19:00 we wrocławskim rynku odbędzie się spotkanie szafiarek. Oby nas było jak najwiecej :)

niedziela, 20 czerwca 2010, oldfashioned
Tagi: kraków

Polecane wpisy

Komentarze
ankakd
2010/06/21 12:47:27
Piękne zdjęcia, śliczna sukienka, no i super komiks:) Zazdroszczę ci tej wycieczki do Krakowa coraz bardziej.
-
jaagnieszka0
2010/06/22 20:55:03
Piękna sukienka :) Widać, że dobrze się bawiłaś i brawa za komiks :)
Co do gołębi, to mieszkając na co dzień troszeczkę ich ... nie cierpię ;P Strasznie są upierdliwe i niczego się nie boją, a poza tym robią całą kupę... kupy :) Ale turystycznie są urocze, to fakt :D
-
Gość: Ada, *.static.telsat.wroc.pl
2010/06/25 13:26:25
Komiks jest pierwsza klasa! Tak poza tym, cieszę się, że Cię poznałam, zrobiłaś na mnie wrażenie bardzo pozytywnej osoby. Pozdrawiam gorąco i do następnego spotkania:))
-
2010/06/30 17:49:57
nooo super zdjęcia - b. ładnie a i bary mleczne po prostu uwielbiam :-)))) no i cudny ten Kraków - mam tam ukochanego Wuja i Ciotkę!!!
-
2010/07/06 08:46:30
Oj tak zdolny zdolny :) bardzo pasujesz stylem do Krakowa. na moje oko to powinnaś tu mieszkać i to najlepiej w jakiejś kamienicy przy rynku :) hmm a tak w ogóle to gdzie Cie wcięło?? :(
-
ankakd
2010/07/06 09:39:36
No właśnie, my tu czekamy na więcej zdjęć z Krakowa:)